İkitelli Statik Toz Boya

İkitelli Statik Toz Boya

Tamamen doğal, solvent içermeyen, kuru bir yüzey kaplama metodu ile tanışmanın zamanı geldi. Çevre dostu, pratik ve kolay hazırlanımı ve özel tabancası sayesinde kolay kullanılan İkitelli statik toz boya doğanın ve sizin zarar görmeden çevrenizi renklendirmenizi sağlıyor. Hazırlanırken, yaş boyalarda olduğu gibi içine, çözücü madde koymanıza gerek yok. Satıcıdan aldığınız gibi tabancasına koyup, kullanmaya başlıyorsunuz. Boya maskesi ve koruyucu kıyafetler kullanmanıza, etrafı boşaltmanıza gerek yok. Ayrıca astar boya yapmanıza da gerek kalmıyor. Binbir çeşit renklerden seçin ve boyayın. Renklerin dansına sizde katılın.

İkitelli Statik Toz Boya

Yüksek avantajlı, kolay kullanılan ve boyanması en zor köşe ve çıkıntıları bile rahatlıkla boyayan bir yüzey kaplama sistemidir. Ezberlerinizi bozun ve sizde hemen İkitelli statik toz boya ile çevrenizi renklendirin. Özel püskürtmeli tabancası sayesinde fazladan boya geri kazandırılıp tekrar kullanıma hazırlanıyor. Bu sistemde boyanın boşa gitmesine, akıp etrafı kirletmesine engel oluyor. Temiz ve ekonomik bir boyama sistemi diyebiliriz. Akacak, kokacak diye dert etmeyin. Teknolojinin insan sağlığını ve çevre sağlığını korumak amaçlı ürettiği doğal ve sağlıklı bir boya ve boyama metodudur. Ayrıca en ekonomik, cebi yakmayan bir sistemdir. Tek seferde, boyanızın bir damlası bile boşa gitmeden, boyanması en zor yerlere bile ulaşabilen ve sonradan düzeltme gerektirmeyen bir sistemdir.

Ön aşamada boyanacak eşyanın temizliği sonra boyanması ve fırınlanması geliyor. Renk çeşitleri bakımından oldukça zengin ve cıvıl cıvıldır. Hiç boya yapmamış birisi bile rahatlıkla İkitelli statik toz boya alarak, hazırlayıp boyama işlemi yapabilir. Boyanın avantajlarının yanında kalitesi de yüksektir. Parlak görünümlü, uzun ömürlü, solmayan ve yıpranmayan hatta temizliği de çok kolay yapılan bir boyadır. Aklınıza ne zaman eserse essin, uzun hazırlama ve hazırlanma işleri ile uğraşmadan çok kısa sürede boya yapabilir ve bitirip keyfini sürebilirsiniz. Kısa sürede sağlıklı ve ekonomik bir renklendirme sağlamak bu kadar basit. Boya yapmayı sevenler bu boyanın bağımlısı olacak. İçinde herhangi bir kanserojen madde yoktur. Doğal bir güzellik, doğa ile barışık. Çevreyi kirletmeden keyifle boya yapabileceksiniz. Çevrenizi yenileyin.

 

Share this post