Dilovası Statik Toz Boya

Dilovası Statik Toz Boya

Yeni üretilen boyalar sayesinde artık sağlıklı bir şekilde çevre ve eşya boyayabilirsiniz. Slovent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Tabancadan geçerken elektrostatik yüklenmesi sayesinde boya malzemeye yapışır ve kaplama işlemi tamamlanır. Şimdi Dilovası statik toz boya ile kolay, hızlı, ekonomik ve sağlıklı boyama işlemi yaparak, yaptığınızı işten daha çok keyif alabilirsiniz. İçerisinde herhangi bir kanserojen madde bulunmayan bu boyalar, özel püskürtmeli tabancaları sayesinde, fazladan boyayı tekrar geri alıp kullanılabilir hale getiriyor. Bu sayede hem ortalık kirlenmiyor hem de boyanız yeniden kullanıldığı için boşa gitmiyor. Tamamen kuru bir kaplama sistemi olduğu için, boyanın akması, dökülmesi mümkün değildir.

Dilovası Statik Toz Boya

Cildiniz zarar görmeden, kokusu yada tozu ile alerjik durumlar yaşamadan, ekstra boya maskesi kullanmadan eşyalar boyanır ve çevreye zarar vermez. Özel üretilen Dilovası statik toz boya hem insan sağlığına hem de çevreye dosttur. Tabancası sayesinde, ulaşılması en zor küçük çıkıntıları bile rahatlıkla boyayabilirsiniz. Üstelik çok kolay ve daha az zamanda çok fazla boyama işlemi yapılır. Slovent içermez, kaliteli, dayanıklı, boya geri kazanım sistemi sayesinde daha ekonomiktir. Kısacası, geleneksel boyama işlemlerine göre, daha sağlıklıdır. Üstelik hazırlanması da çok basit. Sadece üç adımda her şey tamam. Boya yapılacak ürünün temizliği, boya uygulaması ve fırınlama. Bu işlemleri yapmak için usta olmanıza gerek yok. Boyama sistemi herkesin rahatlıkla kullanabileceği gibidir.

Boya hazırlanırken imalatçısından aldığınız gibi kullanacaksınız. İçine slovent yada çözücü hiç bir karışım eklemenize gerek yok. Ayrıca Dilovası statik toz boya yaparken, etrafınızı toplayıp her yeri poşetlerle kapatmanıza gerek yok. Her şey yerinde dursun siz boyanızı yapın. Üstünüz kirlenmeden, boyanız dökülüp kaybolmadan ve kötü kokuyu teneffüs etmeden, rahatlıkla boya yapabilirsiniz. Çevrenizin, cebinizin ve sizin dostunuz olarak üretilmiş en özel boya. Alın, eğlenerek boyayın hem doğa hem de siz sağlıklı kalın. Etrafınızı güzel renklere boyarken, doğanın bundan zarar görmemesi için en doğru tercihtir. Astar boya gerektirmeden, tek sefer boya ile işlem tamamlanır. Uzun ömürlü, akmaz, bozulmaz, parlak görünümünden hiçbir şey kaybetmez ve temizlemesi de kolaydır. Boya yapmayı sevenlerin zevkle kullandığı bir boyama sistemidir.

Share this post