بودرة الطلاء المثبت يوريير:

بودرة الطلاء المثبت يوريير:

بودرة الطلاء المثبت يوريير: بودرة الطلاء المثبت يوريير تاتي بوصية نظر مختلفة في عالم الطلاء حيث من خصائصه سهولة الاستعمال و تناسبه مع جميع اصناف الميزانيات برخصة.

güzel harikası ile tanışmanın zamanı geldi. Çevre dostu, insan sağlığına zararı olmayan bütçeyi yakmayan statik toz boya sayesinde, günlerce uğraşmadan mekânınızı renklendiriyorsunuz. Sloven içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Çevreye zarar vermeden sağlığınızı tehlike altında tutmadan tertemiz bir boya işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. Kolay ve eğlenceli kullanım, kısa zaman, harika bir parlaklık ve sağlıklı işlem sayesinde eski yöntemlerden kurtulun.

Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz partikülleridir. Boya kabininde, özel boya tabancaları vasıtası ile gerçekleştirilir. Kabin içinde boyanacak malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleştirilir. Yalnız, toz boyanın malzeme yüzeyine tam yapışabilmesi için, malzemenin çok iyi topraklanması gerekir. Çünkü fazla atılan boya, kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde toplanır ve yeniden kullanılır. Ekonomik olarak ta büyük bir avantaj sağlayan statik toz boya çok dayanıklı, geniş bir ren çeşidine sahip, çevreye duyarlı, parlak bir renk kaplaması olur. Sağladığı tüm yararlı avantajlar ve ekonomik oluşu tercih edilmesi için, yeterde artar. Dağıtıp, toplamadan, bir sürü masraf yapmadan, mekânınızda, istediğiniz muhteşem görüntüye kısa sürede sahip olabilirsiniz. Hem gözleriniz, hem de gönlünüz şenlenecek.

Sloven içermemesi, yüzey kalitesi, boya geri kazanım sistemi ve dayanıklılığı, kullanım için tercih sebeplerinden sadece birkaç tanesidir. Kolay kullanımı sayesinde çabuk öğrenilerek herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir sistem olan statik toz boya, muhteşem parlak bir görüntü sergileyerek mekanda ferahlık sağlıyor. Sloven içermemesi, sadece çevreyi korumakla kalmaz, insan sağlığının da zarar görmemesini sağlar. Tam teşekküllü koruma kıyafetleri giymenize gerek kalmadan sadece bir toz maskesi ile işlemi başlatır ve bitirirsiniz. Eskiden boyama deyince, insanın içine büyük bir sıkıntı giriyordu. Bir sürü boya malzemesi, mekânın boşaltılması, yerler için sergi, kişi için koruyucu kıyafet vs. ve günlerce iş bitmez, yorgunluk üzerimizden atılmazdı. Ama artık tüm bunlara son veriyor, teknoloji harikasının sunduğu bu güzel sistemden faydalanıyor, boya işlemini zevkli, eğlenceli hale getiriyoruz. Eski metotları bırakıp, evimizi yeni sistemle daha çabuk boyuyoruz.

Statik Toz Boya konusu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share this post