Serik Statik Toz Boya

Serik Statik Toz Boya

Serik Statik Toz Boya konusunda; Statik toz boyanın farklı kullanım alanları bulunmakta ve metal sanayisi için çok önemli bir önemi vardır. Bu anlamda bir boyama ve yüzey kaplama aracıdır. Çok sağlam ve kalitelidir. Firmamız Serik statik toz boya hizmetlerini sunmaktadır. Antalya ve çevre illerde ihtiyaç olan statik toz boya gereksinimlerini tam olarak karşılamaktayız. Metal malzeme pek çok farklı ürünün temel ve ana parçası konumundadır. Metalin kullanım alanı çok fazladır. İmalatını ve satışını yapmış olduğumuz statik toz boya bu malzemenin yüzeylerini kaplaması amacı ile kullanılmaktadır. Yüzeye uygulanan statik toz boya elektromanyetik sayesinde yüzeye tutturulmaktadır. Toz halinde olup uygulanan yüzey için çok önemli bir malzemedir. Firmamız statik toz boya imalatında birinci sınıf kaliteyi sizlere sağlamaktadır. Hizmet anlayışımız çok değerlidir. Her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firmayız. Bizi tercih edebilir ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Firmamız lider bir konumdadır. İhtiyacınız olan Serik statik toz boya hizmetleri için en doğru yerdesiniz. Sanayide farklı sektörlerde pek çok firma faaliyet göstermektedir. Üretimini yaptığınız ürünler için ihtiyacınız olan bazı hammaddeler olabilir. Metal malzeme kullananlar için en temel gereksinim statik toz boya olacaktır. Kullanım alanı açık alanlar olan metal malzemeleriniz için polyester statik toz boyalarımız önerilmektedir. Güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Şiddetli soğuklardan etkilenmez. Yağmur sularından etki almaz. İç alanlarda kullanımı olan metal malzemeleriniz için epoksi statik toz boyalar tavsiyemiz olacaktır. Epoksi boyalarımız incedir. Ancak, uygulanan yüzeye uzun yıllar kullanım ömrü vaat eder. Uygulama için bazı ekipmanlar gereklidir. Firmamız bu ekipmanların temini konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bir statik toz boya kabini ve tabancası gerekecektir. Boya bu kabinin içine boşaltılır ve karışım sağlanır. Tabanca sayesinde yüzeylere uygulanır ve bu sayede boyama işlemi tamamlanmış olur.

İşte tüm bu olanaklarımızdan Serik statik toz boya hizmetleri ile faydalanabilirsiniz. Boyası ve kaplaması yapılan metal malzeme yüksek derecede ısıya sahip olan fırına verilmektedir. Bu işlem sonrasında metal malzemenin kaplama işlemi tamamlanmış olacaktır. Her türlü bilgi ve ayrıntı için bizi arayabilirsiniz.

Serik Statik Toz Boya konusu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share this post