Teklif Al

Hakkımızda

Power Boya Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

Elektrostatik toz boya sektörünün yükselen yıldızı Power Boya, yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamaktan mutluluk duyar.

Toz boya sektöründeki her türlü sorun ve işletmelerin yaşadığı problemlerde çözüm ortağınız olmak ve Toz Boya konusunda her türlü soru ve sorunlarınız için deneyim ve bilgimizden yararlanmak istediğiniz her anda yanınızdayız.

Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına gelişen teknolojileri takip ederek, her zaman kendimizi yenileyerek, kaliteli, ekonomik çözümler sunan Power Boya, tüm çalışanlarımız ile birlikte gelişme kat ederek siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

Epoksi Toz Boya, Epoksi Polyester Toz Boya ve Polyester Toz Boya konusunda son teknoloji cihazlarımız ve uzman kadromuz ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde sizlerden gelen talep ve istekleri karşılıyoruz.

Power Boya İle Dünyanın Renkleri
TARİHÇE
2012

Kuruluş

Power Boya, elektrostatik toz boya alanında işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2012 yılında sektöre girmiştir.

2013

Kurumsal Web Sitesi

Power Boya, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi aktif hale getirdik. Sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

2014

Yeni Lokasyon

Gebze'de bulunan fabrikamız İstanbul Tuzla Organize Deri Yan Sanayi'deki yeni adresine taşınmıştır.

2015

Yeni Makina ve Teçhizat

Power Boya, üretim kapasitesini artırmak için üretim araç ve ekipmanlarını artırdı.

Firmamız her yıl kendini yenilemeye devam etmektedir.
YUKARI