Seyhan Statik Toz Boya

Seyhan Statik Toz Boya

Seyhan Statik Toz Boya konusunda; Petrol kaynaklı uçucu madde içermeyen bir boyama metodudur. Kolay ve hızlı kullanımı, ekonomik olması sebebiyle, diğer boyalara göre, Seyhan statik toz boya daha çok tercih ediliyor. Özel toz boya tabancası ile işlem gerçekleştirilir. Ortalık batmadan, boya dökülüp, boşa gitmeden, çok zaman kaybetmeden, kısa sürede ve tertemiz boyama yapılıyor. Parlak ve uzun ömürlü renklerle, sizde hayatınızı kısa sürede renklendirin. Fazla zaman harcamadan, görüntü kirliliği yaratmadan, çevrenize ve kendi sağlığınıza zarar vermeden, eğlenerek, renklerin dansını yakalayın.  Gönlünüzdeki renkli hayalleri, gerçekleştirmek için mükemmel bir fırsat olduğunu unutmayın.

İçinde zararlı hiç bir petrol içerikli madde olmadığı için, hem doğaya, hemde insana dosttur. Geniş renk yelpazesi bulunan Seyhan statik toz boya parlak bir görünüm sağlıyor. Dayanıklı, ekonomik ve rengârenktir. En uç noktaların dahi boyamasını, kıyı, köşe gibi boyanması zor olan yerleri, zaman kaybettirmeden boyamasında kolaylık sağlar. Uzun ömürlü, ekonomik, kusursuz bir yüzey kaplama, kolay temizlik ve kolay bakım, renk seçenekleri çeşitlerinin fazlalığı, estetik ve kolay kullanımlı olması, kişisel ve çevresel koruma faktörü, eski sistem boyama işlemlerinden vazgeçip, yeni sisteme dönmeniz için en önemli sebeplerdir. Elde edilen kaplama üzerinde aşınma, paslanma olmaz. Dış etkenlerdeki kimyasal saldırılara karşı dayanıklıdır. Sistemi kullanmak çok kolay ve rahattır. Boyama işlemi sonrasında karşınızdaki muhteşem görüntü kalitesi, hem göz zevkinizi hemde ruhunuzu aydınlatır. Teknolojinin hayatımıza getirdiği en renkli yeniliktir. Bu yeniliğin kolay kullanımlı olması sayesinde, bizde rahatlıkla boyama işlemi yapabilir, eşyalarımızı renklendirebiliriz.

Seyhan Statik Toz Boya – Power Boya

Koruyucu kıyafetler giymeden, sadece bir toz gözlüğü ile boyama işlemi tamamlanır. Boya işinde çalışan insanların, boyaların içinde bulunan katkı maddeleri yüzünden, sağlık sorunları yaşadığını, fakat Seyhan statik toz boya ile çalışmaya başlayınca sağlık sorunlarının yaşanmadığı görüldü. Ayrıca yüksek avantajları vardır. Önemli ölçüde işletme ekonomisi sağlar, astar boyamaya gerek yoktur, fazla püskürtülen toz boya geri kazanım sayesinde tekrar kullanılır. İmalatçısından alındığı gibi kullanılmaya başlanır. Kullanılmadan önce, solventle karıştırma gibi işlemlere gerek duyulmaz. Sağlıklı, temiz, uygun ve kaliteli bir boyama işlemidir. Parlak görünümü kolay kolay bozulmaz.

Seyhan Statik Toz Boya konusu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share this post