Statik Toz Boya Antalya

Statik Toz Boya Antalya

Statik Toz Boya Antalya konusunda; Boya çok önemli bir malzemedir. Kullanım alanlarına göre çok farklı boyalar geliştirilmiştir. Bunlardan biride elektrostatik toz boyalardır. Çok uzun bir kullanım geçmişi olmasa da günümüzde her türlü imalat sanayisinde tercih edilir olmuştur. Firmamızda statik toz boya antalya için çok önemli çözümler sunmaktadır.  Her zaman için kesin çözümler sunuyoruz. Alternatif renk taleplerinizi eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Kendini yenileyen ve ürünlerini her zaman için geliştiren bir firmayız. Ürün gamımızda çok sayıda renk seçeneğimiz bulunmaktadır. İç ve dış mekan uygulamalarımızda çeşitli alternatifler oluşturuyoruz. Profesyonel ve uzman bir kadroya sahibiz. Ürün ve uygulama bilgileri için sizi web sitemize davet ediyoruz.

Polyester, epoksi ve epoksi polyester olmak üzere 3 temel boya türümüz bulunmaktadır. Polyester boyalar dış mekan boyalarıdır. Çok dayanıklı olarak imal edilirler. Güneşe, yağmura ve benzeri dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Hiçbir yıpranma ve aşınma yapmaz. Araba ve bisiklet jantları, bahçe kapıları, ampuller, panolar ve çok daha fazla ürün için en doğru boya türüdür. Bu anlamda statik toz boya antalya için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İç mekanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz ve sunduğumuz epoksi boyalar çok fazla kullanılmaktadır. Her türlü iç mekan için uygundur. Banyo ve mutfak malzemelerinde çok fazla tercih edilmektedir. Çeşitli araba iç mekan malzemelerinde ve laboratuarlarda tercih edilmektedir. Her iki boyanın uygulama öncesinde yüzeylerin iyi bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bir diğer boya türü olan epoksi polyester boyalar ikisinin karışımı şeklindedir. Bu boyalarda daha estetik yüzeyler isteyen ürünler için uygundur.

Firmamız çok geniş bir hizmet bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin her bölgesine hizmet sunuyoruz. Bu anlamda başta statik toz boya antalya olmak üzere yine aynı şekilde diğer illerimiz içinde satış ve destek sağlıyoruz. Ürün bilgisi ve ekipman sorunları hakkında her türlü sorun için teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır. Bu anlamda profesyonel bir birim oluşturduk. Bizi her zaman arayabilirsiniz. Sadece satış sırasında değil, satış sonrasında da firmamız sizlerledir. Türkiye’nin her yerine bayilikler vermekteyiz. Bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Statik Toz Boya Antalya konusu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share this post