Statik Toz Boya Oğuzlar

Statik Toz Boya Oğuzlar

Statik toz boya Oğuzlar konusunda; Metal malzemelerin dış boya ve kaplamasından statik toz boya kullanılmaktadır. Çok eski bir kullanım ömrü yoktur. Ancak, günümüzde hemen hemen tüm metallerin kaplama ve boyalarında statik toz boya tercih edilmektedir. Bizde statik toz boya Oğuzlar bölgesi ve çevresinde tüm statik toz boya ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Kurumsal yapımızın büyüklüğü, profesyonel anlayışımız ve sizlerin memnuniyeti dayalı iş ahlakımızla her zaman sektöre öncülük yapıyoruz. yurt içinde ve yurt dışında çok büyük bir ticaret hacmine sahibiz. Bu doğrultuda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Statik toz boyanın kullanım alanı oldukça çeşitlidir. İnce ve pürüzsüz bir kaplama için en doğru seçenek statik toz boyadır.

Statik toz boya imalatımız ve satışımız devam etmektedir. Bu anlamda farklı ve alternatif seçeneklerimiz her zaman için bulunmaktadır. Boyası veya kaplaması yapılacak malzemenin kullanım alanına göre farklı boyalarımız bulunmaktadır. Bu doğrultuda statik toz boya Oğuzlar gibi tüm bölgelerde satışlarımız bayilikler üzerinden devam etmektedir. Ürün satışlarımız için bayilerimiz yardımcı olacaktır. Malzeme veya ürün açık alanda kullanılacaksa polyester statik toz boya en iyi seçenek olacaktır. Araba jantları, panolar, bahçe mobilyaları, bisiklet aksesuarları gibi örnekler verilebilir. Üretimini yaptığınız ürün iç mekanlarda kullanılacaksa epoksi boyalarımız doğru seçenek olacaktır. Epoksi boyalar daha ince kaplamalar içindir. Her ikisinde de pürüzsüz yüzeyler elde edebilirsiniz. Statik toz boyaları elle uygulamak çok zordur. Özel toz boya haznesi ve tabanca mekanizması ile uygulama işlemi yapılmaktadır. Tabanca mekanizması sayesinde tüm yüzeylere eşit oranlarda boya püskürtmektedir. Fazla atılan boya mekanizma sayesinde geri hazneye toplanmakta ve tekrar kullanılmak üzere karıştırılmaktadır. Bu şekilde sorunsuz bir kaplama ortaya çıkmaktadır.

Metal malzemenin saf hali oldukça çirkindir. Çıplak bir insana benzemektedir. Bunu güzelleştiren statik toz boyadır. Bizde statik toz boya Oğuzlar bölgesinde bu boyanın üretimini ve satışını yapıyoruz. Satışlarımız ve ticaret hacmimiz yurt içi ile sınırlı değildir. Yurt dışında da çok önemli ihracatımız bulunmaktadır. Her türlü sorun için bizi arayabilirsiniz. Ürünlerimiz, referanslarımız ve firmamız hakkında her türlü bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Statik Toz Boya Oğuzlar konusu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share this post